Twoja lista "przeczytaj później" jest zapisana tymczasowo w przeglądarce

Piłkarki MKS Selgros Lublin zapowiadają powrót na szczyt i walkę o kolejne mistrzostwo!

Zdjęcie z artykułu: Piłkarki MKS Selgros Lublin zapowiadają powrót na szczyt i walkę o kolejne mistrzostwo! Piłkarki z Lublina szykują się do sezonu; JeppeSmedNielsen/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Piłkarki MKS Selgros Lublin zapowiadają powrót na szczyt i walkę o kolejne mistrzostwo!

Do rozpoczęcia rozgrywek został jeszcze miesiąc, ale już w tym tygodniu ruszy sprzedaż karnetów na mecze MKS Selgros Lublin.

Nowy sezon rozgrywek ruszy we wrześniu. Ale już w tym tygodniu rozpocznie się sprzedaż karnetów. Kibice zawsze są nieocenionym wsparciem dla lubelskiej drużyny - podkreśla Sylwia Matuszczyk, obrotowa MKS Selgros Lublin.

- Serdecznie zapraszam. Liczymy na kibiców i czekamy na nich na Globusie - poskreśla Matuszczyk. - Przygotowujemy się do sezonu, a wy szykujcie gardła do kibicowania.

Udział w tej zabawie zapewnić sobie można już w tym tygodniu. Karnety na mecze od czwartku (10 sierpnia) dostępne będą w siedzibie klubu na lubelskim Globusie, 15 sierpnia ruszy sprzedaż internetowa.

Czytaj także: "Kuchenne rewolucje" znów w Lublinie. Magda Gessler odmieniła kolejną lubelską restaurację

Dołacz do dyskusji
Newsy z kategorii - sport

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy