Twoja lista "przeczytaj później" jest zapisana tymczasowo w przeglądarce

Górnik Łęczna z przytupem wrócił na macierzysty stadion

Zdjęcie z artykułu: Górnik Łęczna z przytupem wrócił na macierzysty stadion Górnik lepszy na swoim stadionie; jarmoluk/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Górnik Łęczna z przytupem wrócił na macierzysty stadion

Wczoraj Górnik Łęczna zwyciężył z Zagłębiem Sosnowiec 2:1. Zielono-czarni przypieczętowali powrót na swój macierzysty stadion pierwszym zwycięstwem w tym sezonie.

Po kilkunastu miesiącach gry w Arenie Lublin, Górnik Łęczna zdecydował się na powrót do Łęcznej. Decyzja okazała się szczęśliwa, bowiem wczorajszy mecz, pierwszy po powrocie, zakończył się zwycięstwem zielono-czarnych. Górnik przyjmował u siebie Zagłębie Sosnowiec.

Gra była bardzo wyrównana od pierwszych minut spotkania. Zarówno piłkarze z Łęcznej, jak i z Sosnowca stworzyli wiele podbramkowych sytuacji. Do przerwy jednak nie padły żadne bramki. Na pierwszego gola musieliśmy zaczekać do 55. minuty. Arbiter podyktował rzut karny po faulu na Szyszu. Sam zdecydował się sforsować bramkę przeciwników. Strzał okazał się bardzo skuteczny.

Szysz był autorem również drugiej bramki na koncie Górnika, która padła w 67. minucie. Gola kontaktowego dla Zagłębia strzelił Tomasz Nowak, który wykorzystał drugi podyktowany tego dnia rzut karny w 85. minucie. Górnik prowadził 2:1 i takim wynikiem zakończył się cały mecz.

Czytaj także: Lublin opanowały bańki mydlane. Kolejna edycja festiwalu za nami

Dołacz do dyskusji
Newsy z kategorii - sport

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy