Twoja lista "przeczytaj później" jest zapisana tymczasowo w przeglądarce

Lubelskie: Czołówka w Zarajcu. Z jednego samochodu nic nie zostało. Nie żyje troje nastolatków [ZDJĘCIA]

Czołówka w Zarajcu. Nie żyje troje nastolatków 3 Lubelskie: Czołówka w Zarajcu. Nie żyje troje nastolatków
Czołówka w Zarajcu. Nie żyje troje nastolatków / Policja Lublin
Ilustracja do artykułu: Lubelskie: Czołówka w Zarajcu. Z jednego samochodu nic nie zostało. Nie żyje troje nastolatków [ZDJĘCIA]

Wczoraj wieczorem doszło do tragicznego wypadku we wsi Zarajec pod Janowem Lubelskim. Jednym z samochodów podróżowało trzech nastolatków. Wszyscy zginęli na miejscu.

W niedzielę na DK 19 doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. Kierujący volkswagenem golfem 19-latek stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewą stronę drogi zderzając się z nadjeżdżającą z naprzeciwka skodą. Golfem podróżowało jeszcze trzech nastolatków w wieku od 14 do 17 lat. Wszyscy zginęli na miejscu. Kierowca volkswagena był trzeźwy.

Drugim samochodem podróżowało małżeństwo. Oboje trafili do szpitala. Przetransportowany tam został również 19-letni kierowca golfa. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku. Prawdopodobnie przyczyną była nadmierna prędkość volkswagena.

Czytaj także: Policjanci z Lublina w nietypowej roli. Pomogli przyjść na świat bliźniętom

Dołacz do dyskusji
Newsy z kategorii - newsy

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy